آلفا کلاب

دنیای بازی و گیمر های حرفه ای

معرفی

لوازم جانبی جدید برای PS4 معرفی شدند

سونی شب گذشته در طی رویداد پلی‌استیشن چندان درباره دسته بازی DualShock 4 CUH-ZCT2 که پیش‌تر عکس‌های آن پخش‌شده بود صحبتی نکرد، اما این دسته شایعه نیست و حقیقت دارد. تاچ‌پد آن چندان با خود دسته یکپارچه نیست اما به خط بالای آن اجازه می‌دهد که رنگ خود را با رنگ نوار نور یکی کند؛ بازی‌ها می‌توانند از این قابلیت استفاده ویژه‌ای بکنند. فعلا این دسته جدید در سه رنگ آبی، قرمز و مشکی تولید شده است. همچنین می‌تواند زمانی که بلوتوث و وایرلس آن به‌خوبی اطلاعات را ارسال نمی‌کنند، از USB برای ارتباط برقرار کردن با PS4 کمک بگیرد. این دسته در ابتدای پاییز با قیمت 59 دلار برای فروش آماده خواهد بود. نکته دیگر اینکه باتری آن‌هم بزرگ‌تر نشده است.

Blue 3Blue 2 Blue 1

Black 3 Black 2 Black 1

Red 2Red 1Red 3

نوبت به هدست Platinum میرسد که در ساخت آن از تکنیک‌ها و مواد اعلاء استفاده‌ شده و با هدست واقعیت مجازی PS VR هم کار خواهد کرد. همچنین از تکنولوژی 7/1 هم پشتیبانی میکند و با قیمت 159 دلار عرضه می‌شود.

head2 head3 head1

دوربین جدیدی برای پلی‌استیشن با کد CUH-ZEY2 که همان طراحی استوانه‌ای را دارد و نصب آن آسان‌تر است، با قیمت 59 دلار عرضه خواهد شد. شاید در حالت عادی دوربین پلی‌استیشن خیلی کارآمد نباشد. ولی اگر از طرفداران واقعیت مجازی هستید، باید بگوییم که حتما برای بازی کردن با هدست پلی‌استیشن VR به این دوربین نیاز پیدا خواهید کرد.

camera2 camera1

کانال ما را دنبال کنید.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *