آلفا کلاب

دنیای بازی و گیمر های حرفه ای

تغییر نام کاربری یا online id در psn
اخبار

تغییر نام کاربری یا online id در psn

تغییر نام کاربری یا online id در psn

تغییر نام کاربری برای نخستین بار رایگان است. اما برای دفعات بعدی کاربر باید مبلغ ۹.۹۹ دلار پرداخت کند. در ضمن، هیچ محدودیتی برای دفعات تغییر نام کاربری در نظر گرفته نشده است.

پس از تغییر نام کاربری در شبکه پلی استیشن، نام کاربری قدیمی به مدت ۳۰ روز در کنار نام قدیمی قرار خواهد گرفت تا هویت کاربر برای دوستانش مشخص شود. البته کاربر می‌تواند این قابلیت را غیرفعال کند. علاوه بر این، نام کاربری قدیمی همچنان در انحصار کاربر خواهد بود و در صورت ارسال درخواست برای بخش پشتیبانی، می‌تواند بار دیگر از آن استفاده کند. بازگشت به نام کاربری قدیمی بدون هزینه اضافی است.

❗️مشکلاتی که بعد از تغییر Online ID ممکن است پدیدار شود عبارت است از:
✅ ممکن است Online ID سابق شما همچنان برای شما یا تعدادی از گیمرها در مناطق مختلف نمایش داده شود.
✅ ممکن است پیشرفت در بازی ها را مانند سیوها، دیتاهای اصلی و پیشرفت ها برای کسب تروفی ها را از دست بدهید.
✅ قسمت هایی از بازی های شما اعم از آنلاین یا آفلاین ممکن است دیگر کار نکنند.
✅ احتمال عدم دسترسی به محتوای بازی که شامل محتوای پرداخت شده نیز باشد وجود دارد.

سونی اعلام کرده است که تمامی بازی هایی که بعد از تاریخ ۱ آوریل ۲۰۱۸ (http://t.me/alphaclubir) به بعد منتشر شده اند از ویژگی تغییر ID آنلاین پشتیبانی میکنند با این حال نمونه هایی از بازی ها که حتی از بعد از تاریخ مذکور معرفی شده اند نیز یافت شده اند که مشکلات احتمالی را به دنبال داشته اند و سونی در مورد پشتیبانی از این ویژگی و عدم بروز مشکل، تضمینی به کاربران نمیدهد. اما به طور کلی، تعداد کمی از بازی ها چنین مشکلاتی با تغییر ID یا PSN دارند و اکثریت بازی ها از این قابلیت بدون مشکل پشتیبانی میکنند.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *