آلفا کلاب

دنیای بازی و گیمر های حرفه ای

اخبار بازی

شباهت های احتمالی death Stranding با انیمیشن برنده ی اسکار

شباهت های احتمالی death Stranding با انیمیشن برنده ی اسکار سال 2019

اخرین بار که از جدید ترین عنوان در حال ساخت هیدئو کوجیمای بزرگ رونمایی شد سال 2016 بود.و از آن زمان تا کنون اطلاعات بیشتری دستگیرمان نشده است.اما اخیرا کوجیما با توئیتی مرموز،دوباره نام این انحصاری مورد انتظار سونی را بر سر زبان ها انداخته و باعث شده تا هوادان شروع به گمانه زنی درباره داستان بازی کنند.کوجیما در توئیتی لب به تحسین از انیمیشن spider man : into the spider verse گشوده و آن را یک “شاهکار” قلمداد کرده است.در زیر، متن کامل توئیت او را میتوانید ببینید.

و در پایان همه ی تعریف و تمجید هایی که از انیمیشن کرده،توئیت خود را با خطی به پایان رسانیده که توجه اهالی رسانه را حسابی به خود مشغول کرده است :
“تم اثر شبیه به دث استرندینگ + فانتوم پین است”
خب،به نظر که کوجیما سعی دارد تا تا بگوید که بیس داستانی انیمیشن اسپایدر من ترکیبی از دث استرندینگ و اخرین ساخته ی او ،فانتوم پین است.
البته خیلی مشخص نیست که تمام این ها کنار هم چه معنا و مفهومی دارد و به چه نتیجه ی واحدی ختم می شود،اما با اینحال نمی توان منکر جذابیت بالقوه ی آن هم شد.
برای کشف معمای کوجیما، چاره ای جز انتظار تا عرضه نهایی بازی،که تاریخ دقیقی هم در دست نیست،وجود ندارد.البته بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که دث استرندینگ در همین سال 2019 به بازار روانه خواهد شد.

 

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *