آلفا کلاب

دنیای بازی و گیمر های حرفه ای

DMC5 دومین بازی پرفروش استیم
اخبار بازی

DMC5 دومین بازی پرفروش استیم

DMC5 دومین بازی پرفروش استیم :

DMC5 به دومین بازی پرفروش کپکام بر روی استیم تبدیل شد. روزهای خوبی برای کپکام نبود.روزهایی که با اثر ضعیفDark Void آغاز شد و با رزیدنت اویل 6 به اوج رسید.داشتیم رزیدنت اویل ها و کپکام را یکجا از دست میدادیم.
شرایط طوری بود که وقتی مدیر عامل کپکام وعده داد که “کپکام بازگشته است” ،تنها لبخندی میزدیم و رد می شدیم.
تا اینکه اویل 7 عرضه شد.یک تکان اساسی به مجموعه ی رزیدنت اویل که کم کم داشت مبتلا به آلزایمر میشد و هویت خودش را فراموش میکرد.با اویل 7 کمی خوشحال شدیم که حد اقل کپکام برای نجات رزیدنت اویل ها قدمی برداشته است.
یک سال گذشت و نوبت به عرضه ی بازی monster hunter world رسید.یا بهتر بگویم،طوفان مانستر هانتر .محصول جدید کپکام در نخستین روزهای انتشار به آمار 300 هزار بازیکن در استیم دست یافت و تمام کارشناسان صنعت بازی را در بهتی عظیم فرو برد.موفقیت مانستر هانتر به قدری غیر منتظره بود که باور به تصادفی بودن این موضوع ،عاقلانه تر از ایمان به حرکت کپکام در مسیر درست بود.

حتی میتوان از Mega Man 11 هم از موفقیت های سال 2018 کپکام نام برد که شاید بمب فروش نبود،اما به یکی از برترین آثار اکشن-پلتفرمر سال تبدیل شد و چراغ این مجموعه ی قدیمی را روشن نگه داشت.
ضد حمله های کپکام تمامی نداشت.آنها سال 2019 را با موفقیت باشکوه نسخه ی بازسازی رزیدنت اویل 2 جشن گرفتند.جای هیچ بحثی باقی نمی ماند.کپکام بازگشته است.


البته صبر کنید.همه ی اینها مقدمه ای بود برای خوشامد گویی به DMC 5 .
نسخه ی پنجم بازی دویل می کرای در همین مدت کمی که از انتشارش میگذرد،با 77 هزار بازیکن همزمان در استیم،تمام عناوین موفق یکی دو سال اخیر کپکام را پشت سر گذاشت و بعد از مانستر هانتر،به دومین بازی پر فروش این کمپانی بر روی استیم بدل شد.
حالا تازه شروع کار است و با ادامه ی روند موفقیت های DMC 5 ،به احتمال زیاد باید منتظر قرار گرفتن این بازی در لیست 5 بازی برتر ژاپنی در استیم پشت سر مانستر هانتر،سری دوم و سوم دارک سولز و Metal gear solid V باشیم.
اگر تا کنون در خرید دویل می کرای 5 شبهه داشتید ،ما سعی کردیم برایتان روشن کنیم با چه عنوانی طرف هستید.با عنوانی که قلب هواداران و منتقدین را یکجا به چنگ آورد و البته افراد پر شمار تازه واردی را هم به کلوپ “شیطان هم گریه میکند” وارد کرد.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *